UAB "Tez Tour" vidinis informacijos apie pažeidimus teikimo kanalas

Apie pažeidimą pranešti UAB „Tez Tour“ (toliau tekste, Bendrovė) vidiniu informacijos apie pažeidimus teikimo kanalu gali bet kuris asmuo, kurį su Bendrove sieja ar siejo darbo santykiai arba sutartiniai santykiai.

Vidiniu kanalu galite pateikti informaciją apie pažeidimus Bendrovėje dėl rengiamos, daromos ar padarytos nusikalstamos veikos, administracinio nusižengimo, tarnybinio nusižengimo ar darbo pareigų pažeidimo, taip pat šiurkštaus privalomų profesinės etikos normų pažeidimo ar kito grėsmę viešajam interesui keliančio arba jį pažeidžiančio teisės pažeidimo.

Pranešimų pateikimo tvarka numatyta Informacijos pagal Lietuvos Respublikos pranešėjų apsaugos įstatymą Bendrovėje teikimo tvarkos apraše.

Teikdami informaciją turite užpildyti Pranešimo apie pažeidimą formą ir siųsti šią formą el. paštu pranesk@teztour.lt.

DĖMESIO! Vidinis pranešimų kanalas nėra skirtas skundams, prašymas ar pranešimams pateikti siekiant apginti asmeninius interesus (dėl suteiktų paslaugų kokybės ar kita).
Įspėjame, kad Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 236 straipsnyje yra nustatyta baudžiamoji atsakomybė už melagingą nekalto asmens įskundimą padarius nusikalstamą veiką arba pranešimą apie žinomai nebūtą nusikaltimą.

Vilkite vėliavą į norimą vietą žemėlapyje
OK
Lankytojų patogumui, norint teikti asmeninę informaciją, įsiminti asmeninius pageidavimus ir svetainės nustatymus, mūsų svetainėje naudojami slapukai ir kitos panašios technologijos. Norėdami naudotis svetaine, turite patvirtinti savo sutikimą naudoti nurodytas technologijas. Išsamiau
Sutinku